античные зеркала

  1. pl
  2. ru
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytania.

tel  510 785 489

mail  kontakt@lustrapostarzane.pl

 

 Lustra postarzane, zwane także antycznymi, to lustra przypominające stare wiekowe zwierciadła o podniszczonej powłoce odbijającej. Oczywiście efekt ten jest celowy i ma za zadanie wydobyć ciekawe, niepowtarzalne efekty za pomocą skomplikowanej techniki.

 

Lustra wykonuję według starych receptur, które udoskonalam, uzyskując tym samym coraz to nowe efekty wizualne oraz możliwości techniczne. Dzięki temu moje lustra wyróżniają się na tle konkurencji, tak wyglądem, jakością jak i ceną wykonania.

 

 Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i sercem gdyż nie ma dwóch takich samych luster.

 

Zapraszam do współpracy projektantów wnętrz, architektów, rzemieślników jak również osoby prywatne.

Michał Poręba

 Michał Poręba

tel. 510 785 489

mail michalporeba01@gmail.com


 

Zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytania.

tel  510 785 489

mail  kontakt@lustrapostarzane.pl

 Lustra antyczne, zwane także postarzanymi, to lustra w swoim wyglądzie przypominające stare wiekowe zwierciadła o podniszczonej powłoce odbijającej. Oczywiście efekt ten jest celowy i ma za zadanie wydobyć z tworzywa jakim jest szkło pokryte odbijającą warstwą srebra, ciekawe, niepowtarzalne efekty za pomocą skomplikowanej techniki. Na powierzchni takich luster widać różnego rodzaju zacieki, wykwity, przenikające się wzajemnie plamy, często też pojawia się jakiś opalizujący kolor czy drobinki złota. W momencie gdy na takie lustro pada światło, zaczyna w nim wydobyć wspaniałe, bajkowe wręcz efekty.

W swojej ofercie oprócz luster postarzanych mam również lustra wykonane przy użyciu płatków złota i srebra, różnią się one znacząco od innych luster gdyż powłoka odbijająca jest wykonana z płatków kruszcu i widać jej podział co daje niesamowity i niepowtarzalny efekt rękodzieła.

 

  Lustra postarzane stosuje się jako ozdobę bądź też jako praktyczne zwierciadło mogące nam służyć na co dzień jako zwykłe lustro, wszystko zależy od stopnia postarzenia, wzoru, koloru, zastosowanej techniki itp. Tafle tych luster można z powodzeniem ciąć, wiercić w nich otwory, szlifować czy też kleić do ścian bądź innych materiałów za pomocą specjalnego kleju. Spektrum zastosowań jest bardzo szerokie, jak i możliwości wykończenia.

IMG_20171104_131919

 

lustro antyczne, lustro starzone, lustro morena, lustro nakrapiane, szklarz, postarzanie luster, lustro kryształowe, projektowanie lustra, usługi szklarskie, lustro postarzane, antique mirror